Akcesoria do płotów

Akcesoria do płotów drewnianych

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w której znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do płotów. Dzięki nim powstanie trwałe, solidne i niezawodne ogrodzenie, funkcjonujące we właściwy sposób przez bardzo długi czas. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne, aby profesjonalnie zamontować płoty drewniane, furtki, kratki czy pergole.

Szeroka oferta akcesoriów do płotów drewnianych

Akcesoria do montażu płotów drewnianych, które przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających Klientów to m.in.:

  • wkręty – wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pozwalają na połączenie drewnianych słupów z kotwami lub przytwierdzenie przęsła płotu do słupka;
  • łączniki do kantów wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej;
  • kotwy – stalowe elementy pozwalające zamocować płoty drewniane do podłoża. Wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością.

Ogrodzenia drewniane można zamontować na wiele różnych sposobów. Aby zachować ich naturalny wygląd, można zrezygnować z metalowych elementów. Wystarczy wykorzystać słupki i końcówki do montażu w ziemi, zupełnie niewidoczne z zewnątrz. Stanowią niezawodną podporę dla paneli ogrodzeniowych różnego typu.

Słupki i końcówki wykonywane są z różnych gatunków drewna, można je dowolnie wykończyć. Zyskuje się bardzo wiele możliwości podczas tworzenia ogrodzenia wokół domu.

Akcesoria, dzięki którym płoty drewniane będą trwałe

Płoty tarasowe drewniane składają się z wielu elementów służących do połączenia i utrwalenia konstrukcji. Decydując się na płoty lamelowe czy klasyczne drewniane płotki, warto mieć na uwadze akcesoria, które są niezbędne do łączenia przęseł. Można wykorzystać specjalne listwy montażowe czy uchwyty, dzięki którym cała konstrukcja zyskuje stabilność.

Jak profesjonalnie zamontować furtki drewniane?

W przypadku montażu furtki drewnianej niezbędne są dedykowane do nich akcesoria. Potrzebne będą m.in. zawiasy, klamki, szyld, zamki, blokady, a także zamknięcia. Wpływają one na prawidłowe funkcjonowanie tego elementu ogrodzenia.

Najlepsze akcesoria do montażu ogrodzenia

Wykonane z wysokiej jakości elementów, wzbogacone o solidne akcesoria ogrodzenie zapewni zabezpieczenie prywatnej posesji. Montaż przy wykorzystaniu niezbędnych akcesoriów sprawia, że konstrukcja jest stabilna i trwała.