Deski

Deski

Drewno jest jednym z najstarszych, a jednocześnie najbardziej docenianych materiałów konstrukcyjnych. Do dziś powstają z niego nie tylko altany, pergole i huśtawki, ale również całe budynki mieszkalne m.in. w zabudowie szkieletowej. Drewno jako materiał naturalny i ekologiczny świetnie sprawdza się również na płoty drewniane.

Szeroki wybór desek drewnianych

Szeroka oferta produktów drewnianych powoduje, że do dyspozycji są deski drewniane w różnych wariantach i wymiarach, nadające się do zróżnicowanych celów konstrukcyjnych. Można zrealizować wymarzony projekt, którym jest m.in.

  • drewniana podłoga do domu lub na taras,
  • elewacja budynku,
  • płot z drewna.

To jedynie kilka rodzajów realizacji możliwych do wykonania z desek drewnianych. Jedno jest pewne – powstaje wyjątkowa realizacja, która zagwarantuje niesamowity wygląd na danym terenie. Wysokiej jakości deski nadają każdej konstrukcji unikalny design.

Deski z różnych rodzajów drewna

W naszej ofercie są dostępne deski drewniane w różnych kształtach i wymiarach. Pozwala to na ich wykorzystanie, aby stworzyć zarówno płot drewniany lamelowy, jak i płoty sztachetowe drewniane. Dzięki dużej różnorodności, możemy zrealizować dla Państwa piękny projekt, zgodny z oczekiwaniami.

Co ważne, deski powstają z różnych rodzajów drewna. Są dostępne w przystępnych cenach, idealnie sprawdzają się do wielu realizacji.

Deski świerkowe

Najchętniej wybierane, uniwersalne. Widoczne niewielkie sęki sprawiają, że płoty drewniane prezentują się niezwykle urokliwie. Są dostępne w atrakcyjnych cenach. Można stworzyć z nich również taras oraz elewację.

Deski sosnowe

Wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem i kolorem, a ponadto są odporne na biodegradację. Nie sprawiają problemów w trakcie montażu, ponieważ pozbawione są dużej ilości soków żywicznych wpływających na zmianę ich kształtu.

Deski modrzewiowe

Cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim na taras lub elewację, ze względu na odporność na ścieranie, działanie warunków atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto przepięknie prezentują się.

Deski jesionowe

Stylowe i funkcjonalne, nadają konstrukcjom perfekcyjny wygląd. Wyróżniają się stabilnością wymiarową, twardością, a przy tym sprężystością.

Płoty drewniane z wyjątkowych desek

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, przygotowujemy zróżnicowane realizacje. Zamówić można m.in. płot lamelowy, płot panelowy drewniany czy sztachetowy.