Płoty żaluzjowe

Płoty drewniane żaluzjowe są doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie praktyczne i estetyczne rozwiązania. Można zamknąć je, w celu zachowania pełnej prywatności, albo otworzyć, w celu wpuszczenia na taras lub teren działki promyków słońca. Brzmi fantastycznie, prawda?

Żaluzjowe płoty z drewna, czyli funkcjonalne rozwiązanie do ogrodu

Funkcjonalną i estetyczną dekorację w ogrodzie można stworzyć inwestując w żaluzjowy płot drewniany. Dostępny jest w różnych rozmiarach, wielkości listewek, dlatego projekt w pełni można spersonalizować, w zależności od potrzeb.

Dostępne w ofercie produkty są poddawane impregnacji, zanim trafią do sprzedaży. Zwiększa to ich wytrzymałość na uszkodzenia, jak i zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem jest to, że płot z drewna można pomalować na dowolny kolor, w zależności od tego, jaki efekt wizualny Państwo chcą uzyskać. Oczywiście istnieje możliwość pozostawienia naturalnego odcienia drewna, co również wygląda fenomenalnie.

Nowoczesna, prosta konstrukcja, jaką jest żaluzjowy płot z drewna stanowi uniwersalne rozwiązanie do ogrodów urządzanych w różnych stylach.

Zabudowa żaluzjowa na tarasie

Zabudowa żaluzjowa w wersji stałej lub regulowanej ruchomej jest znakomitym rozwiązaniem na taras, w celu zapewnienia jeszcze bardziej komfortowych warunków przebywania na zewnątrz. Można o nie wzbogacić pergole, w celu osłonięcia zadaszonej powierzchni przed wiatrem i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Odciąć można także nadmiar słońca, gdy będzie szczególnie doskwierało.

Żaluzjowe płoty tarasowe drewniane można wykonać w dowolnych wymiarach. Zabudowy są wygodnym rozwiązaniem, zapewniają maksymalny komfort na tarasie. Oddzielają wizualnie przestrzeń wypoczynkową od sąsiadów, a w dodatku chronią przed słońcem oraz wiatrem.

Trwały żaluzjowy płot z drewna

Płot impregnowany ciśnieniowo, posiadający grubą i solidną ramę pozostanie z właścicielem przez bardzo długi czas. Fabrycznie kontrolowana dokładność produkcji zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez bardzo długi czas. Inwestując w tak innowacyjny płot ogrodowy drewniany, można zyskać naturalne ogrodzenie w nowoczesnym wydaniu. Nasze produkty są po prostu najlepsze.