Sztachety

Sztachety drewniane

Sztachety drewniane są fantastycznym rozwiązaniem dla Klientów, którzy chcą samodzielnie wykonać ogrodzenie terenu działki. Są sprzedawane w różnych rozmiarach, a ponadto w łatwy i przyjemny sposób można je zaprojektować zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Uda się stworzyć ogrodzenie swoich marzeń.

Wysokiej jakości sztachety drewniane

Drewno od lat cieszy się niesłabnącą popularnością w ogrodach. Jest też najczęściej wybieranym materiałem budowlanym do tworzenia ogrodzeń oraz płotów. Z gotowych sztachet uda się wykonać pełnowymiarowy płot drewniany grodzący teren działki lub płotki ogrodowe drewniane do oddzielenia rabat i wzmocnienia skarpy.

Produkcja sztachet drewnianych odbywa się z trwałych i twardych gatunków. Dbamy również o odpowiednie zabezpieczenie materiału, przypominamy również naszym Klientom o koniecznych do wykonania zabiegach pielęgnacyjnych, w celu zachowania walorów wizualnych przez lata. W naszej ofercie znajdą Państwo sztachety drewniane stanowiące najlepszy stosunek jakości do ceny.

Płot ogrodowy drewniany ze sztachet

Od wyboru odpowiednich sztachet zależy ostateczny wygląd ogrodzenia oraz jego trwałość. Można przygotować zarówno niewielkie, drewniane płotki, jak i solidne, duże ogrodzenie. Kupując sztachety od sprawdzonego dostawcy, jakim bez wątpienia jesteśmy, mogą Państwo stworzyć ogrodzenie trwałe, wytrzymałe i nieulegające deformacjom. Dobry wygląd i wysoki stopień ochrony przed czynnikami atmosferycznymi pozwolą uzyskać starannie przeprowadzone zabiegi pielęgnacyjne.

Istnieje możliwość wykonania różnej wysokości ogrodzenia sztachetowego. Zwykle wybierane są sztachety o wysokości od 120 do 180 cm, szerokości 7-9 cm oraz grubości 2 cm. Niższe, mające od 45 do 60 cm, z powodzeniem można wykorzystać na rabatach oraz w sadach.

Trwałość i atrakcyjny wygląd ogrodzeń ze sztachet idzie u nas w parze z przystępną ceną. Gwarantujemy dostęp do materiałów najwyższej jakości, z których mogą powstać przepiękne płoty sztachetowe drewniane.

Wyjątkowy płot z drewna ze sztachet

Jako producent płotów drewnianych, przygotowaliśmy szeroką ofertę konstrukcji do grodzenia terenu oraz podkreślania walorów wizualnych przestrzeni. Zachęcamy do zakupu zarówno sztachet, jak i innych systemów, z których powstają wyjątkowe płoty drewniane.