Zainspiruj się naszymi wyrobami

Proponujemy estetyczne pod względem wizualnym, funkcjonalne i praktyczne wyroby z drewna, które znajdą zastosowanie w ogrodzie, na tarasie, a także wokół siedziby firmy. Jako producent płotów drewnianych stawiamy na jakość, indywidualne podejście do każdego zamówienia, a także precyzję wykonania.

Prezentujemy dotychczas wyprodukowane płoty drewniane, a także inne elementy galanterii ogrodowej takie, jak kratki, pergole czy furtki. Do ich stworzenia zostały użyte wyselekcjonowane gatunki drewna, które przeszły wieloetapowy proces suszenia, zostały zaimpregnowane ciśnieniowo. Wystarczy odpowiednia konserwacja w toku użytkowania, a płoty drewniane będą prezentowały się nienagannie przez bardzo długi czas. Sprawdzą się świetnie na każdym terenie, zapewnią komfort osłonięcia przestrzeni od wścibskich spojrzeń przechodniów, a także zagwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.

Płot ogrodowy drewniany może być fantastyczną formą ogrodzenia terenu prywatnego. Warto wykorzystać tę naturalną a solidną formę, która sprawdza się świetnie w przypadku tradycyjnego, jak i nowoczesnego budownictwa. Na swoim koncie mamy wiele realizacji, dlatego jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

  • pergole drewniane
  • kratki drewniane, pomysły
  • płoty drewniane tradycja i nowoczesność
  • płoty panelowe z drewna

Niepowtarzalny klimat i prostota

Stawiamy na niepowtarzalny klimat drewna i prostotę, nie rezygnując przy tym z finezyjnych zakończeń płotów, jeżeli tego oczekuje od nas złożone zamówienie. Elegancja, jaką do każdej przestrzeni wprowadza drewno, jest czymś niezwykłym.

Przeglądając nasze dotychczasowe realizacje, mogą Państwo zobaczyć, jak wiele różnorodnych projektów udało nam się zrealizować. Przygotowaliśmy tradycyjne płoty drewniane w najprostszym wydaniu, ale na swoim koncie mamy także płoty panelowe, płoty lamelowe i wiele innych konstrukcji. Drewno daje tak wiele możliwości. Chcemy je Państwu zaoferować w najlepszym wydaniu.

Naszą działalność cechuje wysoka jakość oraz solidne wykonanie każdego zamówienia. Mamy bardzo duże doświadczenie, dlatego możemy sprostać realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy przy tym atrakcyjne ceny na płoty tarasowe drewniane, odznaczające się niesamowitą trwałością.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi dotychczas zrealizowanymi projektami. Nasze portfolio jest oczywiście o wiele szersze niż to, co udało nam się zamieścić na stronie. W trakcie indywidualnego spotkania możemy zapewnić dostęp do bazy projektów, które są zbliżone do Państwa wymagań. U nas uda się zamówić płot drewniany na miarę oczekiwań.