Furtki drewniane

Furtki drewniane

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości furtki drewniane. Proponujemy konstrukcje proste, jak i z łukami, bez żadnych problemów wzbogacą płot drewniany wykonany w dowolnym stylu. Naturalny materiał sprawia, że furtki są eleganckim elementem ogrodzenia. Idealnie sprawdzają się jako główne lub boczne wejście, a także przejście do dalszej części ogrodu.

Solidne i odporne furtki drewniane

Furtki wykonane z drewna doskonale odnajdują się w naturalnych przestrzeniach wypełnionych zielenią. Stanowią idealne przejście z posesji na posesję. Drewno wprowadza do ogrodu rustykalny charakter, upiększa przestrzeń. Jako producent płotów drewnianych jesteśmy w tym materiale zakochani, uważamy go za najtrwalszy i najlepszy wybór do ogrodów.

Zarówno płoty drewniane, jak i furtki wykonujemy z wysokiej jakości, trwałych materiałów, z zastosowaniem odpowiednich zasad impregnacyjnych. Zachęcamy również Klientów do ponownego nałożenia środka ochronnego po montażu. Przypominamy także, aby proces powtarzać regularnie, w celu zachowania idealnego wyglądu wyrobów drewnianych przez bardzo długi czas.

Mocne zawiasy, pionowe lub poziome sztachety sprawiają, że furtki drewniane są solidne i estetyczne pod względem wizualnym. Można nadać im kolor przy użyciu preparatów przystosowanych do drewna. Mogą wyglądać dokładnie tak, jak tego Państwo oczekują. Bez trudu uda się je dopasować do ogrodowej przestrzeni i tworzonej w niej aranżacji.

Furtki drewniane na lata

Nasze furtki, kratki drewniane, pergole, jak i płoty są fantastycznym wyborem na lata. Każdy z dostępnych w ofercie produktów powstaje z najwyższej jakości drewna, a dzięki zabiegom konserwującym oraz regularnemu malowaniu, można zachować ich perfekcyjny wygląd przez bardzo długi czas. Co więcej, elementy drewniane fantastycznie prezentują się w każdym ogrodzie.

Atutem przemawiającym na korzyść naszych furtek jest także ich atrakcyjna cena. Całe ogrodzenie z drewna można wykonać w rozsądnej cenie, a będzie to inwestycja na długie lata. Naprawdę warto!

Wyroby drewniane od najlepszego producenta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą furtek, jak i innych wyrobów drewnianych. Dzięki nim można stworzyć wyjątkowe ogrodzenie działki, jak i zaaranżować przestrzeń ogrodową w niezwykle atrakcyjny sposób.