Płoty lamelowe

Płoty lamelowe

W naszym sklepie znajdą Państwo płoty lamelowe, czyli przęsła w ramie, z regulowanym wypełnieniem z poziomych, cienkich listewek przeplatanych pionowymi deskami. Ten rodzaj cieszy się bardzo dużą popularnością, ze względu na możliwość wykorzystania zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodach. Niewątpliwym atutem konstrukcji jest skuteczna ochrona przed wiatrem.

Płoty lamelowe w wielu wariantach do wyboru

W naszej ofercie znajdą Państwo płoty drewniane w wielu rozmiarach, kolorach oraz różniące się sposobem wykończenia. Proponujemy klasyczne płoty lamelowe, które w idealny sposób można dopasować do własnych potrzeb pod względem wymiarów. Bardzo ciekawie wyglądają przęsła lamelowe z kratką, posiadające w górnej części elementy ozdobne (ażurowe wzory), które nie tylko ładnie prezentują się, ale także stają się świetną podstawą dla roślin pnących.

Szerokie zastosowanie płotów lamelowych

Jako producent płotów drewnianych, staramy się proponować naszym klientom uniwersalne rozwiązania o szerokim zastosowaniu. Płoty z lameli wykorzystać można:

  • jako płot ogrodowy – najlepiej sprawdzają się na krótkich odcinkach lub jako wzmocnienie siatki;
  • jako parawany ogrodowe – umożliwiają atrakcyjne wydzielenie przestrzeni;
  • jako parawany tarasowe lub balkonowe – pojedynczy płot lamelowy może pełnić rolę osłony od wścibskich spojrzeń sąsiadów.

Dlaczego warto zainwestować w płot drewniany lamelowy?

Lamelowe płoty fantastycznie dopasowują się do otoczenia, dzięki wykonaniu z naturalnego materiału, jakim jest drewno. Łatwo można zmienić ich kolor, wykorzystując farby do drewna. Montaż i demontaż konstrukcji nie stanowi większego problemu. Ponadto, można zainstalować je na już istniejącym ogrodzeniu.

Płoty lamelowe fantastycznie odgradzają od wścibskich spojrzeń sąsiadów oraz przechodniów, chronią przed wiatrem, a także nadmiernym nasłonecznieniem. W związku z tym, że są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, inwestycja jest jeszcze bardziej opłacalna.

Popularne płoty lamelowe w naszej ofercie

Płoty z lameli cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród ogrodników i działkowców. Przygotowaliśmy je w wielu wariantach do wyboru. Każdy detal jest starannie dopracowany, dlatego można nabyć konstrukcję najwyższej jakości, trwałą i perfekcyjnie wyglądającą.