Płoty listwowe

Płoty listwowe

Płot drewniany jest ozdobą każdej posesji. Naturalny materiał przepięknie komponuje się z zielonym otoczeniem. Z wielu powodów warto wykonać płot ogrodowy drewniany, a jednym z rodzajów, na jaki można się zdecydować są konstrukcje listwowe. Czym się wyróżniają?

Nowoczesne płoty listwowe

Składają się z drewnianych listewek, które łączone są w sposób przypominający drewnianą ścianę. Mają masywny wygląd, a w dodatku są bardzo szczelne, dlatego skutecznie można uchronić się przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów oraz sąsiadów. Modułowa budowa sprawia, że montaż przebiega bardzo szybko i prosto.

Listwowy płot drewniany można zastosować zarówno jako ogrodzenie działki, jak i element wyznaczający konkretne strefy w ogrodzie. Listwy mają wymiary tworzone na zamówienie, dlatego jako producent płotów drewnianych możemy dostosować konstrukcję do indywidualnych potrzeb zamawiających.

Zalety płotów listwowych

Jedną z największych zalet, jakie posiadają płoty drewniane jest ich naturalność, a w dodatku ekologiczny charakter. Materiał pozytywnie wpływa na samopoczucie i nadaje otoczeniu przyjazny charakter. Drewno jest również niezwykle uniwersalne i ponadczasowe.

Zarówno płotki drewniane, jak i standardowe płoty wychodzą również korzystniej cenowo, niż gdyby chciało się to samo ogrodzenie wykonać z innych materiałów m.in. ze stali.

Inwestując w płot drewniany trzeba jednak pamiętać o konieczności regularnej konserwacji i zabezpieczania materiału przed czynnikami atmosferycznymi. Tylko wtedy konstrukcja będzie prezentowała się atrakcyjnie przez bardzo długi czas. Co ważne, należy wykorzystywać środki o długotrwałym działaniu. Malowanie płotu i jego odświeżenie będzie wtedy konieczne co 3 lata, a nie w każdym sezonie.

Inwestycja w listwowy płot z drewna

Drewniane ogrodzenia są naturalne i dostępne w atrakcyjnych cenach. Wyróżniają się urozmaicającymi otoczenie kwestiami wizualnymi. Produkowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu można nadać im odpowiedni kształt. Regularna konserwacja zapewni im nienaganny wygląd przez długi czas.

W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz płotów listwowych także furtki drewniane, jak i inne warianty ogrodzeń drewnianych. Warto zapoznać się z naszą ofertą.