Zakończenia płotów

Zakończenia płotów

Estetycznie wyglądające płoty drewniane przyciągają uwagę, a jednocześnie stają się ozdobą dla całego budynku. Warto zadbać o każdy ich detal, a w szczególności o zakończenie. Zwieńczone piękną dekoracją sztachety drewniane zapewnią ozdobę, która zrobi niesamowite wrażenie.

Profesjonalna obróbka końcówek drewnianych

Drewno jest materiałem łatwym w obróbce, nadaje się do dowolnego formowania. Właśnie z tego powodu płoty drewniane mogą wyglądać tak fantastycznie i finezyjnie, jeżeli Klient tego oczekuje. Tworzymy zarówno proste, nowoczesne oraz tradycyjne, ozdobne płoty tarasowe drewniane.

Można zdecydować się na kilka opcji zakończenia szczebli płotu. Sztachety na końcówkach można przyciąć pod kątem 45 stopni i zaokrąglić je. Uzyskać można wtedy bardzo estetyczny efekt. Bardziej elegancki wygląd uda się uzyskać mocując listwy do górnej i dolnej krawędzi płotu.

Zakończenie desek wchodzących w skład płotu może być również szpiczaste, kanciaste lub ścięte pod kątem. Tak naprawdę ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia zamawiającego, jak i umiejętności stolarza. Jako producent płotów drewnianych w swoich szeregach mamy najlepszych z najlepszych, dlatego możemy wykonać wyjątkowe konstrukcje, od których nie będzie można oderwać wzroku.

Efektowne zwieńczenie płotów drewnianych

Górną część płotu drewnianego można także zakończyć ozdobnymi elementami, podobnymi do tych wykonywanych przy ogrodzeniach kutych. Można zdecydować się na rzeźbione konstrukcje w kształcie kuli lub innych figur geometrycznych. Przygotowane elementy idealnie pasują do słupków drewnianych, nadają ogrodzeniu wyjątkowy charakter. Z pewnością każdy zwróci uwagę na taki płot z drewna, a przede wszystkim na jego elementy ozdobne.

Płoty drewniane, które wyglądają zjawiskowo

Zakończenia płotów dostępne w naszej ofercie zapewniają perfekcyjny wygląd ogrodzenia. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Jest możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na wykończenie deski wchodzącej w skład płotu. Chcemy, aby efekt końcowy przeszedł Państwa najśmielsze oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdują się różnego typu płoty drewniane, pergole, a także inne elementy drewnianej architektury ogrodowej.