Słupki drewniane

Słupki drewniane

Oferta słupków drewnianych jest bardzo szeroka. Mogą z nich powstać wyjątkowe pergole, ogrodzenia czy inne konstrukcje w przestrzeni zewnętrznej. Pale o różnej grubości i wysokości gwarantują praktyczne zastosowanie niemal we wszystkich ogrodach. Warto je mieć na uwadze budując ogród.

Słupki drewniane – sposób na wyjątkowy płot ogrodowy drewniany

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jaki płot z drewna wykonać, warto wziąć pod uwagę najstarszy i bardzo ciekawy sposób konstrukcji stworzonej ze słupków drewnianych. Wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością, przemawia do fanów tradycyjnych rozwiązań, ale również miłośników ekologii.

Co warto wiedzieć o słupkach drewnianych? Zanim zostaną wbite w ziemię, należy zabezpieczyć ich końce przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, przede wszystkim wilgoci. Nie zgniją, a płotki ogrodowe drewniane zyskają odpowiednią stabilność, która jest od nich wymagana. Oczywiście ważne jest także zabezpieczenie pozostałej części słupka drewnianego. Wystarczy pokryć go dobrej jakości preparatem ochronnym, w celu uzyskania ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Słupki drewniane na płoty sztachetowe drewniane

Nasi Klienci mogą wykonać ogrodzenie ze słupków drewnianych okrągłych lub słupków drewnianych kwadratowych. Skomponowany w taki sposób płot wygląda rewelacyjnie, stanowi świetne odgrodzenie się od wścibskich spojrzeń przechodniów.

Zaletą płotów wykonanych ze słupków drewnianych jest ponadczasowa stylistyka oraz relatywnie niska cena. Można pozwolić sobie również na pergole oraz inne elementy konstrukcje, a budżet nie zostanie mocno nadszarpnięty. Płoty wykonane z pionowych sztachet gwarantują interesujący efekt, o który chodzi wielu naszym Klientom.

Pergole i inne elementy konstrukcje ze słupków drewnianych

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu konstrukcji drewnianych najwyższej jakości, trwałych i niezawodnych, wykorzystując słupki drewniane taki właśnie efekt można osiągnąć. Atrakcyjna inwestycja dla kieszeni, również bardzo dobrze wygląda. To najlepsze połączenie z możliwych.

Jako producent płotów drewnianych zachęcamy do składania zamówień na drewniane płotki, do produkcji których wykorzystujemy słupków. Efekt przerośnie Państwa oczekiwania.