Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Dudek

Zachęcamy do zakupu płotów i innych elementów drewnianych dostępnych w naszej ofercie. Naprawdę warto!

Jako producent płotów drewnianych dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć konstrukcje trwałe, wytrzymałe i estetyczne pod względem wizualnym. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeżeli przed złożeniem zamówienia potrzebują konsultacji, wsparcia czy odpowiedzi na nurtujące pytania. Nasi pracownicy podpowiedzą, jakie płoty drewniane sprawdzą się najlepiej na danym terenie. Ponadto doradzą, czy warto wykorzystać w celach dekoracyjnych kratki drewniane, czy u Państwa sprawdzą się znacznie lepiej pergole. Oferujemy zarówno płoty tarasowe drewniane, jak i klasyczne ogrodzenia: w różnych rozmiarach, kształtach oraz kolorach.

Napisz wiadomość

  Dane firmy

  Adres

  Sypniewo, ul. Ogrodowa 8/2
  64-915 Jastrowie

  Kontakt

  Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 20:00
  Sobota – Niedziela: 11:00 – 18:00

  Telefon: +48 537 924 243 PL
  Telefon: +48 603 470 431 PL
  Telefon: +44 7412667897 UK

  Szybka realizacja zamówień

  Z dużą precyzją oraz w bardzo krótkim czasie realizujemy zamówienia na płoty tradycyjne, płoty sztachetowe drewniane oraz płoty z lameli. Bardzo chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych, nieco bardziej skomplikowanych konstrukcji na terenie województwa wielkopolskiego, a nawet całej Polski i Europy.

  Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu produkcji płotów drewnianych i drewnianych elementów małej architektury, zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy ze szczegółami każdy płot drewniany dostępny w ofercie.

  płotki drewniane

  Jesteśmy liderem innowacji jako producent płotów drewnianych

  Gwarantujemy szybkie, bezpieczne oraz innowacyjne zakupy, zgodne z Państwa oczekiwaniami. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym w ogrodzie znajdzie się perfekcyjnie działający, solidny płot drewniany. Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów drewnianych takich, jak furtki drewniane, kratki, pergole i wiele innych. Można z ich pomocą stworzyć funkcjonalną przestrzeń zewnętrzną i dodatkowo ją urozmaicić.

  Zapewniamy fachowe porady ekspertów i bogatą ofertę obejmującą m.in. płot panelowy drewniany, niskie płotki, płoty sztachetowe drewniane. Urządzanie ogrodu z naszą pomocą jest znacznie prostsze, ponieważ dostarczamy rozwiązania, dzięki którym uzyskać można prywatność na własnym terenie. Łatwo, szybko i tanio uda się ogrodzić działkę, która stanie się dla Państwa oazą spokoju. Ponadto będzie cieszyła oko. Nasza oferta skrojona jest na kieszeń każdego Klienta. Jako producent płotów drewnianych wiemy, jak jest to istotne.

  Zawsze najwyższej jakości płoty drewniane oraz akcesoria ogrodowe

  Nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb zróżnicowanych Klientów. Prezentujemy asortyment w przejrzysty sposób, z pełnym opisem zastosowania oraz zalet. Dzięki temu z łatwością można podjąć decyzję, które drewniane płotki są najlepiej dopasowane do obszaru, na którym mają Państwo działkę. W razie wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy odpowiedzą na nurtujące pytania, podpowiedzą, który płot z drewna okaże się lepszym wyborem.

  Pragniemy podkreślić, że jako producent płotów drewnianych zapewniamy najlepsze ceny, bez pośredników. Ogrodzenie działki można stworzyć w przystępnej cenie, co dla wielu Klientów jest niezwykle istotne.

  Nasz zespół służy radą i poradą, posiada doskonałą wiedzę techniczną, a jego działanie jest bardzo szybkie. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują, aby zagospodarować taras oraz przestrzeń ogrodową.

  Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do złożonego zamówienia, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji. Jesteśmy przekonani, że wspólnie rozwiążemy problem, jaki aktualnie pojawił się w trackie składania zamówienia czy wyboru problemów.