Płoty drewniane bezpośrednio od producenta

Płot drewniany - czy warto?

Płoty drewniane bezpośrednio od producenta

Teren wokół domu warto ogrodzić, ponieważ sprzyja to bezpieczeństwu mieszkańców, ogranicza niepotrzebne wkradanie się nieproszonych gości, a gdy w domu są dzieci, zapewnia im bezpieczną zabawę w ogrodzie. Ogrodzenie powinno zostać wykonane ze smakiem, współgrać z architekturą budynku. Szczególnie polecamy rozważyć płot z drewna, który stanowi wyjątkowy wybór na lata.

Co sprawia, że płot drewniany to najlepszy wybór?

Ogrodzenia drewniane są bardzo uniwersalne i pasują do budynków utrzymanych w różnych stylach. Teren może zyskać dzięki nim całkiem nowy charakter. Ponadto, inwestycja nie wiąże się z aż tak dużymi kosztami, jak w przypadku płotów metalowych i betonowych. Zdecydowanie jednak kwestie wizualne przemawiają na korzyść naturalnego ogrodzenia drewnianego, które idealnie komponuje się z otaczającą naturą.

płoty drewniane - drewno

Płot z klasycznego materiału – drewna

Drewno to klasyczny i elegancki materiał, który doskonale współgra z architekturą skandynawską oraz rustykalną. Dostępne w naszej ofercie płoty drewniane niczym nie przypominają dawnych, nieestetycznych sztachet, które ledwo trzymały się w pionie. Drewniany materiał przeżywa aktualnie renesans. Jeżeli chcą Państwo być na czasie, warto zainwestować w płot z drewna, w zasadzie w dowolnej formie.

Zalecamy jedynie, aby przy wyborze płotu kierować się gatunkiem drewna. Ma to wpływ na bezproblemowe wieloletnie użytkowanie, trwałość oraz atrakcyjny wygląd konstrukcji. Jako producent płotów drewnianych dostarczamy wyłącznie najlepsze gatunki idealne do celów konstrukcyjnych. Szczególną popularnością cieszy się drewno sosnowe oraz świerkowe, ze względu na znakomite parametry oraz przystępną cenę.

Trwały, uniwersalny oraz estetyczny płot z drewna

Ogrodzenia drewniane, wbrew powszechnej opinii są równie trwałe jak konstrukcje betonowe oraz metalowe. Wystarczy jedynie odrobina wysiłku przy ich pielęgnacji, a posłużą bez najmniejszych problemów przez wiele lat. Należy pamiętać o cyklicznej impregnacji, która zabezpiecza drewno przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią oraz pleśnią.

Na terenach zielonych płot ogrodowy drewniany wygląda rewelacyjnie, dlatego jest to jedyny słuszny wybór. Dysponujemy wieloma rodzajami konstrukcji, zgodnymi z aktualnymi potrzebami Klientów.

płoty drewniane na zamówienie