Płoty boazeryjne

Płoty boazeryjne

Płot boazeryjny przybiera formę osłony, a tym samym gwarantuje ochronę przed kurzem, spalinami oraz nadmiernym hałasem. Zapewnia także poczucie prywatności i chroni przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów. Płoty boazeryjne są estetyczne, pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną.

Nowoczesne płoty boazeryjne

Różnorodność wzorów i kolorów płotów sprawia, że każdy jest w stanie stworzyć ogrodzenie zgodne z własnym wyobrażeniem oraz gustem. Można zdecydować się na podstawowe wymiary lub skorzystać z indywidualnego zamówienia na płot ogrodowy drewniany. Konstrukcje dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wytrzymałością, solidnym wykonaniem oraz estetyką. Bez wątpienia będą wizytówką Państwa posesji.

Dlaczego warto zainwestować w boazeryjny płot ogrodowy drewniany?

Przęsła płotów boazeryjnych są zbudowane z wąskich, zachodzących na siebie listew zamontowanych na solidnych ramach. Łączone są za pomocą wysokiej jakości wkrętów nierdzewnych, dlatego na drewnie nie powstają nieestetyczne ślady rdzy.

Ogrodzenia z listew boazeryjnych są ciężkie i masywne, a przez to solidne i stabilne. Można stworzyć wolnostojący płot z drewna lub przesłonę na tarasie. Sprawdza się także do wydzielania stref w ogrodzie.

Precyzyjny sposób wykonania, zastosowanie wysokiej jakości materiałów, a także estetyczne aspekty sprawiają, że boazeryjne płoty drewniane cieszą się bardzo dużą popularnością.

Ogrodzenia boazeryjne są trwałe i solidne

O dużej trwałości ogrodzeń boazeryjnych świadczy wysoka jakość stosowanych materiałów. Drewno poddawane jest wieloetapowemu procesowi suszenia, przez co eliminowane są wszelkie wady m.in. pękanie i wkręcanie się materiału. Dodatkowe zabiegi impregnujące zapewniają odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Boazeryjny płot ogrodowy drewniany można zamówić w dowolnym kolorze, zarówno naturalnym, jak i wielu innych dostępnych w palecie RAL.

Najlepszy wybór to płot boazeryjny

Jako producent płotów drewnianych oferujemy konstrukcje najwyższej jakości, solidne i trwałe. Płoty boazeryjne fantastycznie aranżują niewielkie, jak i duże ogrody, można wykorzystać je na wiele różnych sposobów. Gwarantują prywatność i poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od formy zastosowania.