Obudowy na śmietnik

Drewniane obudowy na śmietnik

Kosz na śmieci przyda się na każdej działce. Warto, aby wpisywał się w aranżację przestrzeń, idealnie komponował z pozostałą architekturą. W tym celu warto wykorzystać sztachety drewniane, w celu jego estetycznego obudowania. Uda się stworzyć piękną przestrzeń do dbania o porządek w ogrodzie. Śmierci będą w jednym miejscu, co wpłynie pozytywnie również na środowisko naturalne.

Drewniana wiata śmietnikowa to same zalety

Uporządkowana działka zachęca do spędzania jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu. Aż przyjemnie usiąść w altanie lub na tarasie, obserwować pięknie kwitnące kwiaty i rozwijające się zielone drzewka. Teren w dodatku, który grodzi płot z drewna, zapewnia wysoki poziom prywatności.

Wracając do porządku, warto poznać zalety, jakie daje drewniana wiata śmietnikowa, którą obudowują sztachety drewniane lub inne drewniane elementy:

  • można stworzyć konstrukcję idealnie nadającą się do segregowania odpadów, podzieloną na strefę metali, szkła, plastików, odpadów zmieszanych, bio;
  • najczęściej wiaty drewniane wykonywane są z wysokiej jakości drewna sosnowego, odznaczającego się trwałością, stabilnością i zachowaniem ekologicznego charakteru;
  • śmieci są zabezpieczone przed oddziaływaniem warunków atmosferyczne. Nie rozrzuca ich po terenie działki wiatr, ponieważ znajdują się pod zadaszeniem;
  • sztachety drewniane sprawiają, że obudowa śmietnika jest bardzo wygodna w użytkowaniu, ze względu na możliwość umieszczenia otworu od frontu, jak i od góry, w zależności od potrzeb;
  • tak samo jak drewniane płotki, również wiaty śmietnikowe należy poddać impregnacji, w celu ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Będą prezentowały się nienagannie przez bardzo długi czas.

Drewniana wiata śmietnikowa na terenie prywatnym i publicznym

Nie tylko na prywatnym terenie warto ustawić drewnianą wiatę śmietnikową. To znakomity wybór również w parkach, na placach zabaw, w ogródkach restauracyjnych oraz na plaży.

Jako producent płotów drewnianych przygotujemy konstrukcje zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapewnimy dostęp do szerokiego wyboru wzorów, materiałów, jak i wariantów wykończenia. W naszej ofercie można znaleźć to, co aktualnie jest potrzebne, w celu urozmaicenia przestrzeni zewnętrznej.