Płoty sztachetowe

Płoty sztachetowe

Wykonane z solidnego drewna płoty sztachetowe drewniane pozwalają na oddzielenie części działki od pozostałego otoczenia. Wyróżniają się prostą konstrukcją i są najtańszą formą grodzenia terenu. Chętnie wykorzystywane są na placach zabaw, obszarach pozamiejskich oraz w wielu innych miejscach.

Płoty sztachetowe drewniane, czyli ochrona i dekoracja w jednym

Do dekoracji ogrodu potrzeba czegoś więcej niż krzewów i roślin. Aby odmienić wygląd przestrzeni zewnętrznej, warto zainwestować w wysokiej jakości płoty drewniane. Świetnie wpisują się w rustykalny klimat ogrodu. W wyjątkowy sposób zmieniają wygląd otoczenia, a ponadto zabezpieczają rabaty przed zanieczyszczeniem.

Niższe sztachety drewniane zapewniają wyjątkową ochronę dla roślin przed psami oraz bawiącymi się dziećmi. Niewysoki drewniany płot można także wykorzystać jako grodzenie miedzy grządkami warzywnymi, w celu łatwego rozróżnienia, co, gdzie jest posadzone. Sztachety świetnie sprawdzają się do wytyczania ścieżek pomiędzy plonami.

W standardowych wymiarach, płoty sztachetowe drewniane znakomicie imitują dawne, wiejskie grodzenia. Najpiękniej wyglądają przy domach budowanych w stylu rustykalnym. Nie tylko dekorują, ale również grodzą teren, uniemożliwiają przypadkowe wejście przechodnia na obszar prywatny.

Płoty sztachetowe drewniane w wielu wariantach do wyboru

Różna wysokość płotów powoduje, że można z ich pomocą wykonać typowe grodzenie lub osłonę dla roślin i krzewów. Oba warianty składają się z ułożonych pionowo, zaokrąglonych sztachetek. Elementy są łączone niewielkimi gwoździami zapewniającymi stabilność i wytrzymałość dla całej konstrukcji.

Liczne prześwity oraz lekka budowa sprawiają, że płot drewniany w takim wydaniu nie jest przytłaczający, podkreśla naturalny wygląd przestrzeni. Spełni oczekiwania osób poszukujących subtelnego grodzenia nie zakrywającego wyglądu działki z zewnątrz.

Płot z drewna w naturalnym wydaniu

Jako producent płotów drewnianych, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i oferujemy płoty sztachetowe drewniane idealnie dopasowane do rustykalnych przestrzeni zewnętrznych. Wszystkie konstrukcje odznaczają się wysoką jakością wykonania, atrakcyjną ceną oraz wyjątkowymi walorami wizualnymi.