Drewno konstrukcyjne

Drewno konstrukcyjne

Dysponujemy najwyższej jakości drewnem konstrukcyjnym, z którego powstają solidne konstrukcje budowlane, trwałe i niezawodne przez lata. Oferta obejmuje produkty w różnych rozmiarach, kształtach, o odmiennych właściwościach, uzależnionych od finalnych potrzeb realizowanego projektu. Tym samym może powstać niepowtarzalny płot ogrodowy drewniany oraz szereg innych konstrukcji ogrodowych.

Niezastąpione drewno konstrukcyjne

Nie sposób wskazać wszystkich zalet, jakie posiada drewno konstrukcyjne dostępne w naszej ofercie. Jako producent płotów drewnianych dokładamy starań, aby zaoferować naszym Klientom wszystko, co najlepsze, w trosce o przeprowadzenie przemyślanej inwestycji.

W zależności od przeznaczenia, stosuje się drewno z różnych gatunków. Więźby dachowe oraz inne elementy konstrukcyjne wykonywane są przede wszystkim z drewna sosnowego, ze względu na jego bardzo dobre parametry użytkowe. Materiał ten jest wytrzymały, lekki i tani, ponadto łatwy w obróbce. Często nasi Klienci pytają również o świerk, który jednak sprawia znacznie większe problemy, jeżeli chodzi o obróbkę. Drewno budowlane to również modrzew i jodła.

Wszechstronne zastosowanie drewna konstrukcyjnego

Suche drewno konstrukcje sprawia, że płot ogrodowy drewniany posłuży przez bardzo długi czas, bez najmniejszych problemów. Spełnia wszystkie wymagania pod względem wytrzymałości, dlatego można je wykorzystać do tworzenia konstrukcji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Największą popularnością cieszy się klasa drewna C24. Materiał można wykorzystać zarówno do celów ozdobnych, jak i konstrukcyjnych, co jest jego bardzo dużym atutem. Płot drewniany jednocześnie dobrze wygląda, jak i posiada wyjątkowe właściwości użytkowe. Z omawianego materiału można wykonać m.in. konstrukcje dachów i ścian, domy szkieletowe, legary pod deski podłogowe, ozdobne belki stropowe czy antresole.

Drewno konstrukcyjne – duża dostępność, łatwość w obróbce, perfekcja wykonania

Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie konstrukcji najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można perfekcyjnie wykonany płot ogrodowy drewniany, płoty sztachetowe drewniane oraz wiele innych realizacji z drewna.

Zapewniamy odpowiednie warunki przechowywania drewna konstrukcyjnego, dlatego możemy wykonać dla Państwa konstrukcje trwałe, niezawodne i perfekcyjnie wyglądające.