Producent płotów drewnianych

O nas

Pragniemy się przedstawić

Jako producent płotów drewnianych oraz innych wyrobów z drewna, działamy od ponad 30 lat. Wykonujemy galanterię ogrodową dostosowaną do Państwa potrzeb. W ofercie znajdują się m.in.: płoty lamelowem, płoty boazeryjne, pergole, sztachety drewniane.

Nasze produkty

Wszystkie produkty, zanim trafią do sprzedaży, są impregnowane ciśnieniowo. Zyskują dzięki temu podstawową ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, grzybami, pleśnią. Konstrukcje dostępne są w wielu naturalnych odcieniach drewna, z możliwością malowania na dowolny kolor.

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny park maszyn sprawiają, że możemy zaproponować najwyższej jakości wyroby drewniane, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Równie ważne jest dla nas przy produkcji wykorzystanie najlepszej jakości materiałów, co innowacyjnych technologii. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników strzeże produkcji zgodnej z przyjętymi przez nas zasadami.

Jakość jest dla nas najważniejsza

Architektura drewniana jest urzekająco piękna, ale tylko wtedy, gdy produkcja odbywa się z wysokiej jakości materiałów. Przywiązujemy do tego ogromną uwagę, korzystamy z najlepszej jakości gatunków krajowych, odznaczających się wytrzymałością i poprawnie zabezpieczonych przed czynnikami zewnętrznymi. Drewno poddawane jest wieloetapowemu procesowi suszenia oraz impregnacji ciśnieniowej. Dzięki temu zamówiony u nas płot drewniany jest w stanie przetrwać najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Profesjonalnie przygotowane płoty drewniane

Jako producent płotów drewnianych dbamy o profesjonalne przygotowanie konstrukcji, które trafiają zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Terminowo realizujemy zamówienia. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Realizujemy zamówienia seryjne i wyroby katalogowe, a także indywidualne, nietypowe projekty.

Nasi sprzedawcy z chęcią przedstawią Państwu całą ofertę, przekażą, czym różni się płot drewniany lamelowy od płotu sztachetowego. Z naszą pomocą można zagospodarować w bardzo ciekawy i naturalny sposób ogród, taras lub teren wokół firmy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – producent płotów drewnianych Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Dudek.